X edycja Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych
Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwie Sportu i Turystyki oraz Urzędzie Marszałkowskiemu w dniach 24-26 sierpnia odbyła się X edycja Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych.

W dwóch dniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, burzach oraz niskich temperaturach rywalizowała prawie 100 zawodników z różnymi niepełnosprawnościami. Startowali oni w grupach wózków inwalidzkich (grupy H1-H5) oraz osób stojących (grupy C1-C5)

Swoją obecnością zaszczyciły nas takie gwiazdy jak Rafał Wilk Czy Anna Charkowska- multimedaliści Igrzysk Paraolimpijskich.

Pragniemy gorąco podziękować wolontariuszom, strażakom, policji oraz wszystkim sponsorom zaangażowanym w przedsięwzięcie- bez was zawody nie mogły by się odbyć.

Pozdrawiamy
Mistrzostwa odbyły się w dniach pomimo desczowej pogody zawodnicy rozgrywali konkurencję w bardzo gorącej atmosferze. Impreza odbywa się już po raz dziesiąty, a po raz kolejny zagościła w gminie Andrychów. Cieszymy się z tego, że z każdym rokiem mistrzostwa cieszą się coraz większą popularnością.

...

...

...

...

...

...