XI Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych 2019

Zaproszenie
Zapraszamy na Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych 2019 Rzyki / Wieprz - Nidek, 27-29.09.2019 r.

Poniżej zamieszczamy pliki:
Regulamin Imprezy
Program Imprezy
Formularz rejestracji na zawody

Wyniki X Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych 2018

>Wyniki X Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych 2018 Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwie Sportu i Turystyki oraz Urzędzie Marszałkowskiemu w dniach 24-26 sierpnia odbyła się X edycja Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych.

W dwóch dniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, burzach oraz niskich temperaturach rywalizowała prawie 100 zawodników z różnymi niepełnosprawnościami. Startowali oni w grupach wózków inwalidzkich (grupy H1-H5) oraz osób stojących (grupy C1-C5)

Swoją obecnością zaszczyciły nas takie gwiazdy jak Rafał Wilk Czy Anna Charkowska- multimedaliści Igrzysk Paraolimpijskich.

Pragniemy gorąco podziękować wolontariuszom, strażakom, policji oraz wszystkim sponsorom zaangażowanym w przedsięwzięcie- bez was zawody nie mogły by się odbyć.

Pozdrawiamy

Więcej!

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych

Witamy serdecznie i zapraszamy na X Edycję Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczne mistrzostwa odbędą się w dniach 24- 26 sierpnia. Pierwszą konkurencją będzie wyścig ze startu wspólnego w Wieprzu. Drugie dnia będziecie się zmagać z czasówką w Rzykach. W celu zapisów prosimy o kontakt z klubem w którym jesteście Państwo zrzeszeni lub z BZSR meilowo: startbieslko@gmail.com lub telefonicznie: 570 559 544 Do zobaczenia w ostatni weekend sierpnia.

Więcej!

Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Parasnowboardzie Niepełnosprawnych

Zapraszamy na Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Parasnowboardzie Niepełnosprawnych w dniach 11-13.02.2018 w Szczyrku.
W celu zapisów prosimy o kontakt z klubem w którym jesteście Państwo zrzeszeni lub z BZSR meilowo: startbieslko@gmail.com lub telefonicznie: 570 559 544